pl
en
OHH Magazine - "GIFT STAR & Pro-USB zdobyły dwie nagrody"
2016-08-01

Znamy najlepsze gadżety FestiwalMarketingu.pl 2016.
Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywających się w Warszawie targów reklamy FestiwalMarketingu.pl 2016. Blisko półtora tysiąca osób zagłosowało w konkursie Super Gift 2016 organizowanym przez OOH magazine.

Firmy GIFT STAR & Pro-USB zdobyły 2 zaszczytne nagrody za:

- Power Bank z wyświetlaczem LED. (Kategoria: PRODUKTY SUPER BUSINESS GIFT).

Przenośna ładowarka do urządzeń mobilnych w nowoczesnej obudowie. Posiada wyświetlacz o wymiarze 40 x 56 mm na którym można wyświetlić dowolną grafikę w full color. Dodatkowo dioda LED służy jako latarka. Dostępny w trzech pojemnościach: 4000 mAh, 4400 mAh, 5200 mAh.

- Kabel CHARGE z logo 3D. (Kategoria: PRODUKTY 5-20 PLN).

Funkcjonalny kabel do ładowania z logo przygotowywanym na zamówienie. Kabel posiada wtyczkę USB oraz cztery końcówki: Mini USB, Micro USB, iPad i Ligtning (do iPhone5, iPhone 5). Może służyć jako dodatek do Power Bank lub jak samodzielny gadżet.

 

Konkurs wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można było w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, dodatkowa kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. W każdej z kategorii zostały nagrodzone trzy produkty. W tym roku głosowanie wydłużone zostało do trzech tygodni, a organizator zanotował rekordową ilość głosujących - prawie półtora tysiąca osób.
- Widzimy, że głosujący stawiają na nowatorskie, praktyczne i technologicznie zaawansowane artykuły promocyjne. Cieszy nas też duże zainteresowanie samym głosowaniem. W trakcie trwania konkursu wielokrotnie zgłaszali się do nas internauci zaciekawieni nowościami produktowymi, pytając gdzie mogą nabyć konkretny gadżet – mówi Robert Załupski, dyrektor targów. Głosowanie odbywało się poprzez formularz internetowy, byli do niego uprawnieni przedstawiciele firm z branży, a warunkiem zagłosowania było pozostawienie swoich danych. Druga odsłona konkursu będzie miała swoje miejsce podczas wrześniowych targów, zostanie wtedy wybrana Nagroda Publiczności - zdobywca największej liczby głosów oddanych podczas trwania targów.

ARCHIVE - MEDIA ABOUT US
OHH Magazine - "GIFT STAR & Pro-USB zdobyły dwie nagrody"
2016-08-01
Znamy najlepsze gadżety FestiwalMarketingu.pl 2016. Zakończyło się głosowanie więcej